WEBINARIUM Rynek mocy
1/19/2021 9:00:00-3:45:00
Online

Od 1 stycznia 2021 r. zacznie w pełnym zakresie obowiązywać ustawa o rynku mocy. Od 1 stycznia 2021 r. będzie pobierana opłata mocowa związana z mechanizmem rynku mocy, która będzie stanowiła istotny element kosztów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium "Rynek mocy – wyzwania w obliczu zmian w 2021 r.”, które odbędzie się 19 stycznia 2021 r.

Jesteśmy przekonani, że webinarium z udziałem kluczowych osób, urzędów i instytucji, które odpowiedzialne są za koncepcję wprowadzenia Rynku Mocy w Polsce, pomoże Państwu przygotować swoje przedsiębiorstwa do zmieniającego się otoczenia legislacyjnego, poznać przepisy określające zarówno zasady udziału dostawców w rynku mocy jak również zasady związane z konstrukcją opłaty mocowej oraz zasadami jej pobierania.

W czasie webinarium zostaną omówione m.in.:

• Kategorie dostawców mocy i obowiązek mocowy
  • Certyfikacja do rynku mocy
  • Aukcje mocy
  • Umowa mocowa i zabezpieczenia
  • Rynek wtórny
  • Wykonanie obowiązku mocowego i wynagrodzenie
  • Płatnicy opłaty mocowej
  • Zadania OSP, OSD i Zarządcy Rozliczeń S.A.
  • Zasady pobierana opłaty mocowej
  • Zasady wyznaczania stawki opłaty mocowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium!